Sampioni
Dobrodosli! Molimo Vas da se registrujete ,veoma je lako i nece vam traziti potvrdni kod! Hvala ... Ovo je forum za Pitove i Staforde...Podrzimo ovu rasu! Molimo sve nove clanove da se predstave i zahvaljujemo se na aktivnosti...!
Sampioni
Dobrodosli! Molimo Vas da se registrujete ,veoma je lako i nece vam traziti potvrdni kod! Hvala ... Ovo je forum za Pitove i Staforde...Podrzimo ovu rasu! Molimo sve nove clanove da se predstave i zahvaljujemo se na aktivnosti...!
Sampioni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za Pit Bull Terijere (APBT) i Stafordske Terijere (AST)
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Hleb u ishrani?

Ići dole 
+3
Wellington King of Ring's
lijam_jahac
PitBullWhite
7 posters
AutorPoruka
PitBullWhite
Admin
PitBullWhite


Broj poruka : 88
Datum upisa : 11.10.2011
Lokacija : Beograd

Hleb u ishrani? Empty
PočaljiNaslov: Hleb u ishrani?   Hleb u ishrani? Icon_minitimeSub Okt 22 2011, 05:24

Sta vi mislite o hlebu u ishrani pasa i koliko hleba stavljate u obrok ?
Nazad na vrh Ići dole
https://sampioni.serbianforum.info
lijam_jahac

lijam_jahac


Broj poruka : 2
Datum upisa : 26.11.2011
Godina : 34

Hleb u ishrani? Empty
PočaljiNaslov: Re: Hleb u ishrani?   Hleb u ishrani? Icon_minitimeNed Nov 27 2011, 01:42

Dovoljno da pas bude sit, predpostavljam. Od prilike, na moja dva vučjaka (mužjak i ženka) i jedno štene, ide pola vekne do vekna.
Nazad na vrh Ići dole
Wellington King of Ring's

Wellington King of Ring's


Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.11.2011

Hleb u ishrani? Empty
PočaljiNaslov: Re: Hleb u ishrani?   Hleb u ishrani? Icon_minitimePon Nov 28 2011, 11:02

lijam_jahac ::
Dovoljno da pas bude sit, predpostavljam. Od prilike, na moja dva vučjaka (mužjak i ženka) i jedno štene, ide pola vekne do vekna.
Dnevno?

Hmm,iskreno,ja mom ast-u ne dajem hleb uopste...Ne sadrzi hleb neke vitamine specijalne koje vec ne dobija u svakodnevnoj ishrani koju ja primenjujem...Hleb moze da posluzi kao neka alternativa (ponekad) ili cisto malo da ga ''obradujete'' tako sto cete malo promeniti ishranu,ali samo ponekad...

Inace kockice hleba proprzenog u rerni i jos malo posoljeno,mmmm prava poslastica za njega Smile to vec da Smile
Nazad na vrh Ići dole
PitBullWhite
Admin
PitBullWhite


Broj poruka : 88
Datum upisa : 11.10.2011
Lokacija : Beograd

Hleb u ishrani? Empty
PočaljiNaslov: Re: Hleb u ishrani?   Hleb u ishrani? Icon_minitimePon Nov 28 2011, 15:04

hleb uglavnom najvise goji kera,ali ja mislim da treba da bude u svakodnevnoj ishrani...isto kao i nama,mislim da se i oni najvise najedu kad ima hleba u obroku... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://sampioni.serbianforum.info
Wellington King of Ring's

Wellington King of Ring's


Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.11.2011

Hleb u ishrani? Empty
PočaljiNaslov: Re: Hleb u ishrani?   Hleb u ishrani? Icon_minitimeUto Nov 29 2011, 06:25

PitBullWhite ::
hleb uglavnom najvise goji kera,ali ja mislim da treba da bude u svakodnevnoj ishrani...isto kao i nama,mislim da se i oni najvise najedu kad ima hleba u obroku... Very Happy

Najvise ga goji testenina,ali i hleb isto...Zavisi,ja kazem kako ja radim...Pre svega je bitno sta zelis od psa,kako zelis da izgleda i zivi...
Nazad na vrh Ići dole
Dzingis kan

Dzingis kan


Broj poruka : 74
Datum upisa : 30.11.2011
Lokacija : Pecinci

Hleb u ishrani? Empty
PočaljiNaslov: Re: Hleb u ishrani?   Hleb u ishrani? Icon_minitimeSre Nov 30 2011, 01:31

Treba davati hleb u ishrani psa.
Nazad na vrh Ići dole
http://pitbullclub.forumotion.net
Nero

Nero


Broj poruka : 17
Datum upisa : 07.12.2011

Hleb u ishrani? Empty
PočaljiNaslov: Re: Hleb u ishrani?   Hleb u ishrani? Icon_minitimeČet Dec 08 2011, 08:06

Ja mom dajem ponekad hleb,otprilike 1 kg nedeljno,jbg sta cu,jos je mali ... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dzingis kan

Dzingis kan


Broj poruka : 74
Datum upisa : 30.11.2011
Lokacija : Pecinci

Hleb u ishrani? Empty
PočaljiNaslov: Re: Hleb u ishrani?   Hleb u ishrani? Icon_minitimeČet Dec 08 2011, 12:08

Tako ja dajem i mojoj kerusi, ali uglavnom ga mesam sa hranom, retko kad joj dam sam hleb. Suv je mnogo pa zna da im se zalepi za nepce, a kako su halapljivi na hranu ne bih da rizikujem da krene po zlu.
Nazad na vrh Ići dole
http://pitbullclub.forumotion.net
zmanic

zmanic


Broj poruka : 8
Datum upisa : 09.12.2011

Hleb u ishrani? Empty
PočaljiNaslov: Re: Hleb u ishrani?   Hleb u ishrani? Icon_minitimeNed Dec 11 2011, 00:00

Ne dajem hleba ni najmanje, od žitarica samo pirinač.
Nazad na vrh Ići dole
Wellington King of Ring's

Wellington King of Ring's


Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.11.2011

Hleb u ishrani? Empty
PočaljiNaslov: Re: Hleb u ishrani?   Hleb u ishrani? Icon_minitimeNed Dec 11 2011, 10:45

zmanic ::
Ne dajem hleba ni najmanje, od žitarica samo pirinač.

+1
Nazad na vrh Ići dole
Sophy

Sophy


Broj poruka : 34
Datum upisa : 12.02.2012
Godina : 31
Lokacija : obernovac

Hleb u ishrani? Empty
PočaljiNaslov: Re: Hleb u ishrani?   Hleb u ishrani? Icon_minitimeNed Feb 12 2012, 23:24

slazem se sa svima... cheers ali ako se vec daje hleb pozeljno je da bude suv (od juce Very Happy )...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Hleb u ishrani? Empty
PočaljiNaslov: Re: Hleb u ishrani?   Hleb u ishrani? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Hleb u ishrani?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kost u ishrani psa
» Uopsteno o ishrani!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sampioni :: Moj Pas! :: Ishrana-
Skoči na: