Sampioni
Dobrodosli! Molimo Vas da se registrujete ,veoma je lako i nece vam traziti potvrdni kod! Hvala ... Ovo je forum za Pitove i Staforde...Podrzimo ovu rasu! Molimo sve nove clanove da se predstave i zahvaljujemo se na aktivnosti...!
Sampioni
Dobrodosli! Molimo Vas da se registrujete ,veoma je lako i nece vam traziti potvrdni kod! Hvala ... Ovo je forum za Pitove i Staforde...Podrzimo ovu rasu! Molimo sve nove clanove da se predstave i zahvaljujemo se na aktivnosti...!
Sampioni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za Pit Bull Terijere (APBT) i Stafordske Terijere (AST)
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 O cemu se radi...

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
PitBullWhite
Admin
PitBullWhite


Broj poruka : 88
Datum upisa : 11.10.2011
Lokacija : Beograd

O cemu se radi... Empty
PočaljiNaslov: O cemu se radi...   O cemu se radi... Icon_minitimePon Nov 28 2011, 08:11

Kako je svaki pas svom gazdi najbolji i najlepsi a znam da ima onih koji su takmicarskog duha,resili smo da organizujemo takmicenje...Najverovatnije ce biti nekoliko vrsta takmcinja:za najlepseg psa,najlepsu sliku itd... Ocekujemo da ovo pocne cim se skupi dovoljno clanova...
Nazad na vrh Ići dole
https://sampioni.serbianforum.info
Wellington King of Ring's

Wellington King of Ring's


Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.11.2011

O cemu se radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu se radi...   O cemu se radi... Icon_minitimePon Nov 28 2011, 11:04

podrzavam Smile
Nazad na vrh Ići dole
lawyermm

lawyermm


Broj poruka : 23
Datum upisa : 07.12.2011

O cemu se radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu se radi...   O cemu se radi... Icon_minitimeSre Dec 07 2011, 07:37

I ja sam Za
Do sada nisam naisao na neko slicno takmicenje u oblasti kinologije a forumskog tipa. Mislim da bi bila dobra stvar Wink
Nazad na vrh Ići dole
Dzingis kan

Dzingis kan


Broj poruka : 74
Datum upisa : 30.11.2011
Lokacija : Pecinci

O cemu se radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu se radi...   O cemu se radi... Icon_minitimeČet Dec 08 2011, 12:31

Sve u svoje vreme.
Nazad na vrh Ići dole
http://pitbullclub.forumotion.net
Stewo

Stewo


Broj poruka : 46
Datum upisa : 29.01.2012

O cemu se radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu se radi...   O cemu se radi... Icon_minitimeNed Jan 29 2012, 13:18

eh, ja reku bice nesto za skakanje ili vucu tereta Very Happy... salim se, bilo bi lepo da se odrzi takmicenje neko Smile...
Nazad na vrh Ići dole
Dzingis kan

Dzingis kan


Broj poruka : 74
Datum upisa : 30.11.2011
Lokacija : Pecinci

O cemu se radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu se radi...   O cemu se radi... Icon_minitimeNed Feb 26 2012, 13:32

To za skakanje i vucu tereta mislim da je nama najblize u poljskoj jer se tamo redovno svake godine odrzavaju takmicenje pitova u slicnim disciplinmama. Kod nas tesko da ce da zazivi u ovoj drzavi.
Nazad na vrh Ići dole
http://pitbullclub.forumotion.net
Sponsored content





O cemu se radi... Empty
PočaljiNaslov: Re: O cemu se radi...   O cemu se radi... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
O cemu se radi...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sampioni :: Takmicenje :: Uskoro!-
Skoči na: