Sampioni
Dobrodosli! Molimo Vas da se registrujete ,veoma je lako i nece vam traziti potvrdni kod! Hvala ... Ovo je forum za Pitove i Staforde...Podrzimo ovu rasu! Molimo sve nove clanove da se predstave i zahvaljujemo se na aktivnosti...!
Sampioni
Dobrodosli! Molimo Vas da se registrujete ,veoma je lako i nece vam traziti potvrdni kod! Hvala ... Ovo je forum za Pitove i Staforde...Podrzimo ovu rasu! Molimo sve nove clanove da se predstave i zahvaljujemo se na aktivnosti...!
Sampioni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za Pit Bull Terijere (APBT) i Stafordske Terijere (AST)
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Razlika izmedju APBT i AST?

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
PitBullWhite
Admin
PitBullWhite


Broj poruka : 88
Datum upisa : 11.10.2011
Lokacija : Beograd

Razlika izmedju APBT i AST? Empty
PočaljiNaslov: Razlika izmedju APBT i AST?   Razlika izmedju APBT i AST? Icon_minitimePon Nov 28 2011, 15:52

Na ovo pitanje nikada nisam dobio pravi odgovor,niti skroz tacan...Ja odprilike(kolko ih vec gledam i APBTe i ASTe)uspem da ih prepoznam na prvi pogled,mada mi se desavalo "sigurni" pit ispadne staford... Po meni veoma diskutabilna tema,ono sto ja mogu da tvrdim jeste da je pit bul visi a da je staford tezi... S druge strane ljubitelji borbi gledaju neke druge razlike izmedju ove dve rase i tvrde da staford nema "taj" temperament i to im je glavna razlika ova dva psa...Dobro ima jos neke (nadogradjenost zadnjeg dela ledja,debljina repa itd) ali dali neko zna TACNU po standardima propisanu razliku(standard APBT - standard AST = razlika? )
Nazad na vrh Ići dole
https://sampioni.serbianforum.info
zmanic

zmanic


Broj poruka : 8
Datum upisa : 09.12.2011

Razlika izmedju APBT i AST? Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika izmedju APBT i AST?   Razlika izmedju APBT i AST? Icon_minitimePet Dec 09 2011, 20:17

Po meni AST je pit u standardu, da ne kažem kalupu. Druge razlike nema. Posebno kod američkih APBT-a baš u americi.
Nazad na vrh Ići dole
PitBullWhite
Admin
PitBullWhite


Broj poruka : 88
Datum upisa : 11.10.2011
Lokacija : Beograd

Razlika izmedju APBT i AST? Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika izmedju APBT i AST?   Razlika izmedju APBT i AST? Icon_minitimePet Dec 09 2011, 20:21

slazem se ja da je to isti pas,ali tako je breedovan da su nastale neke razlike u izgledu tokom godina...e sad AST ima standard , a APBT nema posto nije priznat pa tako da nema pisanog pravila razlike u izgledu,a ipak je vidljiv nama koji ih dugo gledamo...Ovo sam cisto postavio zbog drugih clanova...
Nazad na vrh Ići dole
https://sampioni.serbianforum.info
Sponsored content





Razlika izmedju APBT i AST? Empty
PočaljiNaslov: Re: Razlika izmedju APBT i AST?   Razlika izmedju APBT i AST? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Razlika izmedju APBT i AST?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» APBT Cic@
» APBT Grom
» Bela,Arci-APBT
» Perla-APBT iz Argentine

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sampioni :: Americki Stafordski Terijer :: Diskusija-
Skoči na: