Sampioni
Dobrodosli! Molimo Vas da se registrujete ,veoma je lako i nece vam traziti potvrdni kod! Hvala ... Ovo je forum za Pitove i Staforde...Podrzimo ovu rasu! Molimo sve nove clanove da se predstave i zahvaljujemo se na aktivnosti...!
Sampioni
Dobrodosli! Molimo Vas da se registrujete ,veoma je lako i nece vam traziti potvrdni kod! Hvala ... Ovo je forum za Pitove i Staforde...Podrzimo ovu rasu! Molimo sve nove clanove da se predstave i zahvaljujemo se na aktivnosti...!
Sampioni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za Pit Bull Terijere (APBT) i Stafordske Terijere (AST)
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Nero,kupirati ili ne?...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Nero

Nero


Broj poruka : 17
Datum upisa : 07.12.2011

Nero,kupirati ili ne?... Empty
PočaljiNaslov: Nero,kupirati ili ne?...   Nero,kupirati ili ne?... Icon_minitimeČet Dec 08 2011, 07:55

Vidim u kategoriji za pitove topic vezan za kupirane usi,pa aj da ne spamujem tamo Very Happy
Uglavnom,moje pitanje je da li kupirati usi neru?I kako bi mu stojale?Vase neko misljenje... Cool

ovde imate njegovu sliku Smile
Nazad na vrh Ići dole
Dzingis kan

Dzingis kan


Broj poruka : 74
Datum upisa : 30.11.2011
Lokacija : Pecinci

Nero,kupirati ili ne?... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nero,kupirati ili ne?...   Nero,kupirati ili ne?... Icon_minitimeČet Dec 08 2011, 12:06

Lepo izgleda na fotografiji kako drzi usi. Ja licno ne bih kupirao osim ako oba ne drzi isto.
Nazad na vrh Ići dole
http://pitbullclub.forumotion.net
Nero

Nero


Broj poruka : 17
Datum upisa : 07.12.2011

Nero,kupirati ili ne?... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nero,kupirati ili ne?...   Nero,kupirati ili ne?... Icon_minitimePet Dec 09 2011, 05:15

Da,lepo on drzi usi,ne kazem,ali ne znam...
Nego,zna li neko,radi li ko u ns-u lepo i kvalitetno kupiranje?-pre svega mislim na medicinsku negu psa,ophodjenje prema istom,uslove u kojima se radi kupiranje,sve da bude na ok nivou,i naravno da lepo ispadne kupiranje?
Nazad na vrh Ići dole
Dzingis kan

Dzingis kan


Broj poruka : 74
Datum upisa : 30.11.2011
Lokacija : Pecinci

Nero,kupirati ili ne?... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nero,kupirati ili ne?...   Nero,kupirati ili ne?... Icon_minitimePet Dec 09 2011, 07:29

To sto ti trazis je minimun 100-150e. Imam jednog prijatelja iz veternika koji je kupirao usi cane corso pa cu proveriti.
Nazad na vrh Ići dole
http://pitbullclub.forumotion.net
Nero

Nero


Broj poruka : 17
Datum upisa : 07.12.2011

Nero,kupirati ili ne?... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nero,kupirati ili ne?...   Nero,kupirati ili ne?... Icon_minitimePet Dec 09 2011, 07:36

Proveri Smile
Nazad na vrh Ići dole
Nero

Nero


Broj poruka : 17
Datum upisa : 07.12.2011

Nero,kupirati ili ne?... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nero,kupirati ili ne?...   Nero,kupirati ili ne?... Icon_minitimeNed Dec 11 2011, 02:03

Neko jos,neku informaciju,ima li?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nero,kupirati ili ne?... Empty
PočaljiNaslov: Re: Nero,kupirati ili ne?...   Nero,kupirati ili ne?... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nero,kupirati ili ne?...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» nero <3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sampioni :: Americki Stafordski Terijer :: Diskusija-
Skoči na: