Sampioni
Dobrodosli! Molimo Vas da se registrujete ,veoma je lako i nece vam traziti potvrdni kod! Hvala ... Ovo je forum za Pitove i Staforde...Podrzimo ovu rasu! Molimo sve nove clanove da se predstave i zahvaljujemo se na aktivnosti...!
Sampioni
Dobrodosli! Molimo Vas da se registrujete ,veoma je lako i nece vam traziti potvrdni kod! Hvala ... Ovo je forum za Pitove i Staforde...Podrzimo ovu rasu! Molimo sve nove clanove da se predstave i zahvaljujemo se na aktivnosti...!
Sampioni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za Pit Bull Terijere (APBT) i Stafordske Terijere (AST)
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Dolazi zima!

Ići dole 
+2
CP6uH90
PitBullWhite
6 posters
AutorPoruka
PitBullWhite
Admin
PitBullWhite


Broj poruka : 88
Datum upisa : 11.10.2011
Lokacija : Beograd

Dolazi zima! Empty
PočaljiNaslov: Dolazi zima!   Dolazi zima! Icon_minitimeUto Okt 18 2011, 15:58

Dolazi zima i pas mora imati dobro i toplo prebivaliste... Da li imate neke savete za dobar box ili kucicu,sta treba dodati zimi da bi bilo toplije, i sve ostalo... ?
Nazad na vrh Ići dole
https://sampioni.serbianforum.info
CP6uH90

CP6uH90


Broj poruka : 10
Datum upisa : 18.10.2011

Dolazi zima! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazi zima!   Dolazi zima! Icon_minitimeČet Okt 20 2011, 08:03

ja sam do sad stavljao slamu unutar kucice za pse.i dovoljno je za nase uslove.plus pas koji zivi non stop na otvorenom njemu i raste dlaka kako temperatura pada.tj vecu dlaku ima zimi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dzingis kan

Dzingis kan


Broj poruka : 74
Datum upisa : 30.11.2011
Lokacija : Pecinci

Dolazi zima! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazi zima!   Dolazi zima! Icon_minitimeSre Nov 30 2011, 00:20

Ne valja slama, u njoj postoje raznorazni paraziti i leglo je za buve ako ih pas unese sa sobom i nekomuce ih je iskoreniti ukoliko se ona sva ne izbaci i kompletno dezinfikuje. Najbolje je ubaciti nekoliko starih stvari (krpe, peskiri, garderoba i sl.).
Nazad na vrh Ići dole
http://pitbullclub.forumotion.net
Sophy

Sophy


Broj poruka : 34
Datum upisa : 12.02.2012
Godina : 31
Lokacija : obernovac

Dolazi zima! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazi zima!   Dolazi zima! Icon_minitimeNed Feb 12 2012, 05:12

slama je zakon! ako se ubaci cebe, jorgan ili neka vrsta tkanine nece dugo trajati iz prostog razloga psi imaju obicaj da piske unutra da bi im bilo toplije... a prati im cebad na -15 i nije neka solucija. Very Happy lepo se stavi slama i redovno menja tu nema problema (al rimujem) king
Nazad na vrh Ići dole
Stex

Stex


Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.01.2012

Dolazi zima! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazi zima!   Dolazi zima! Icon_minitimeNed Feb 12 2012, 07:01

Sophy kakva si ti kraljica xD Ja sam zakucao neki tepih u kucicu pa samo trpam pinjevine pa kad upiski ja videim gde se ulegla slama i tu zamenim i nema nikakvih problema ... a i onda nesmrdi kucica jer mirise na piljevinu ... cheers
Nazad na vrh Ići dole
Sophy

Sophy


Broj poruka : 34
Datum upisa : 12.02.2012
Godina : 31
Lokacija : obernovac

Dolazi zima! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazi zima!   Dolazi zima! Icon_minitimeNed Feb 12 2012, 22:24

ahahh piljevina mu dodje ko osvezivac vazduha lol!
Nazad na vrh Ići dole
Stex

Stex


Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.01.2012

Dolazi zima! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazi zima!   Dolazi zima! Icon_minitimeNed Feb 12 2012, 23:12

Pa to Cool
Nazad na vrh Ići dole
Dzingis kan

Dzingis kan


Broj poruka : 74
Datum upisa : 30.11.2011
Lokacija : Pecinci

Dolazi zima! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazi zima!   Dolazi zima! Icon_minitimeNed Feb 26 2012, 13:06

Sophy ::
slama je zakon! ako se ubaci cebe, jorgan ili neka vrsta tkanine nece dugo trajati iz prostog razloga psi imaju obicaj da piske unutra da bi im bilo toplije
Ja jos nisam imao psa koji se uneredio tamo gde spava. Moji su imali raznorazne krpe i od skoro sam im ubacio deciji dusek pa na njega krpe i tu spavaju. Soranje je u dvoristu jer je boks stalno otvoren i pusteni su non stop. Slamu sam probao pa sam imao lose iskustvo...
Nazad na vrh Ići dole
http://pitbullclub.forumotion.net
Stex

Stex


Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.01.2012

Dolazi zima! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazi zima!   Dolazi zima! Icon_minitimePon Feb 27 2012, 09:08

ja sam jednom pokusao da ubaci duks ali duks nije preziveo Sad i sve je bilo u haosu ! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pacco

Pacco


Broj poruka : 3
Datum upisa : 09.11.2012

Dolazi zima! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazi zima!   Dolazi zima! Icon_minitimePet Nov 09 2012, 15:13

nisam ni ja siguran sta bi bilo najbolje...slama je dobra ,topla,udobna je,ali ima u sebi buve i razne bube,tako da bi je izbjegavao...piljevina je ok ,topla je i upija nepozeljne mirise i cisti psa,ali i ona ima manu,usitni se previse i pas je pocne udisati,sto je stetno po njega!!
Ja sam njegovu kucicu izolovao(daska-stiropor-daska) i nisam jos nasao rijesenje na cem ce da spava,trenutno mi je na slami,sto bih volio zamjenuti necim drugim(zbog buva)..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dolazi zima! Empty
PočaljiNaslov: Re: Dolazi zima!   Dolazi zima! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dolazi zima!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sampioni :: Americki Pit Bul Terijer :: Diskusija-
Skoči na: