Sampioni
Dobrodosli! Molimo Vas da se registrujete ,veoma je lako i nece vam traziti potvrdni kod! Hvala ... Ovo je forum za Pitove i Staforde...Podrzimo ovu rasu! Molimo sve nove clanove da se predstave i zahvaljujemo se na aktivnosti...!
Sampioni
Dobrodosli! Molimo Vas da se registrujete ,veoma je lako i nece vam traziti potvrdni kod! Hvala ... Ovo je forum za Pitove i Staforde...Podrzimo ovu rasu! Molimo sve nove clanove da se predstave i zahvaljujemo se na aktivnosti...!
Sampioni
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovo je forum za Pit Bull Terijere (APBT) i Stafordske Terijere (AST)
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Tableta za gliste

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
lawyermm

lawyermm


Broj poruka : 23
Datum upisa : 07.12.2011

Tableta za gliste Empty
PočaljiNaslov: Tableta za gliste   Tableta za gliste Icon_minitimeSre Dec 07 2011, 07:34

Imam jedno pitanje, kad sam uzeo Groma, sa mesec dana, davao sam mu tabletu za gliste i tu se iscistio. Sada ima 6,5 meseci i da li treba to opet da mu dajem. U medjuvremenu je dobro napredovao i sada mu dajem vitamine caldefos. Da li treba da prestanem sa davanjem vitamina ako mu dam onu tabletu za gliste ili to nema veze jedno s drugim?
Nazad na vrh Ići dole
PitBullWhite
Admin
PitBullWhite


Broj poruka : 88
Datum upisa : 11.10.2011
Lokacija : Beograd

Tableta za gliste Empty
PočaljiNaslov: Re: Tableta za gliste   Tableta za gliste Icon_minitimeSre Dec 07 2011, 07:47

ja sam mom dao tri puta tabletu za gliste ali mislim da je to bilo sa mesec dana i sa 2 i 3 meseca...ne znam sad posto tvoj ima 6,5 meseci...takodje ima ono koliko ide tableta zbog kilaze...u svakom slucaju ne moze nista da mu bude ukoliko lepo doziras , mozda samo meksa stolica...imas razne te tablete i uglavnom su 1tableta-na 10kg,ali to ti oni vec objasne kad kupis...

sto se tice vitamina to stvarno ne znam da ti kazem...ja verujem da nema veze jedno sa drugim ali najbolje bi ti bilo da se raspitas kod veterinara...
Nazad na vrh Ići dole
https://sampioni.serbianforum.info
PitBullWhite
Admin
PitBullWhite


Broj poruka : 88
Datum upisa : 11.10.2011
Lokacija : Beograd

Tableta za gliste Empty
PočaljiNaslov: Re: Tableta za gliste   Tableta za gliste Icon_minitimeSre Dec 07 2011, 11:39

dopuna:

treba opet da mu das i to odmah ako si ga samo jednom cistio...ionda ga ocisti jos jednom,dva puta dok ne napuni godinu dana.... posle ga cistis svakih pola godine... to je nesto minimalno.Tablete koje ti trebaju su drontal ili dehinel i ide jedna na 10kg... e da takodje gledaj ako izbaci gliste ponovi opet nakon 10 dana da bi tad izbacio sve i jajasca i sve Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://sampioni.serbianforum.info
lawyermm

lawyermm


Broj poruka : 23
Datum upisa : 07.12.2011

Tableta za gliste Empty
PočaljiNaslov: Re: Tableta za gliste   Tableta za gliste Icon_minitimeSre Dec 07 2011, 21:20

Znaci sad da mu dam 2 pa ako ne izbacuje gliste za 6 meseci jos 2 tablete, posto ima 16,17 kg
Nazad na vrh Ići dole
PitBullWhite
Admin
PitBullWhite


Broj poruka : 88
Datum upisa : 11.10.2011
Lokacija : Beograd

Tableta za gliste Empty
PočaljiNaslov: Re: Tableta za gliste   Tableta za gliste Icon_minitimeČet Dec 08 2011, 04:24

pa mozda treba 1,5 tabletu,to pitaj kad kupujes oni ce ti najbolje reci...a mozes slobodno da mu das ovako...

sad ciscenje,za 3 meseca,6 meseci i posle toga na svakih 6 meseci...
Nazad na vrh Ići dole
https://sampioni.serbianforum.info
Nero

Nero


Broj poruka : 17
Datum upisa : 07.12.2011

Tableta za gliste Empty
PočaljiNaslov: Re: Tableta za gliste   Tableta za gliste Icon_minitimeČet Dec 08 2011, 08:16

Aj da ne otvaram novu temu Very Happy

Moj je ciscen od parazita tableticom kad je imao mesec dana,zatim vakcinisan kad je napunio 2 meseca(ociscen opet od parazita ali pastom nekom na jezik sto se stavlja) i posle mesec dana mu je uradjena revakcinacija ali bez ciscenja od parazita,kaze vet da ne treba da je to to,mene zanima da li ipak treba jos koji put da ga cistim?I kad?

revakcinu je dobio pre jedno 8 dana...otprilike Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Dzingis kan

Dzingis kan


Broj poruka : 74
Datum upisa : 30.11.2011
Lokacija : Pecinci

Tableta za gliste Empty
PočaljiNaslov: Re: Tableta za gliste   Tableta za gliste Icon_minitimeČet Dec 08 2011, 12:16

Sa mesec dana prva tableta za ciscenje glista, sa 2 meseca starosti steneta druga tableta i nakon 3-4 dana kada ste dali drugu tabletu ide prva vakcinacija.
Kada prodje mesec dana dakle kada stene ima 3 meseca opet vakcinisanje i onda sa godinu dana. Nakon sto ga vakcinisete 2-gi put mozete na svaka 3 meseca da mu dajete tablete za gliste spram kilaze, ali je ne potrebno, obicno onda ide na svakih 6 meseci dakle 2 puta godisnje i to je sasvim dovoljno.
Ova marka je najbolja drontal
Nazad na vrh Ići dole
http://pitbullclub.forumotion.net
Nero

Nero


Broj poruka : 17
Datum upisa : 07.12.2011

Tableta za gliste Empty
PočaljiNaslov: Re: Tableta za gliste   Tableta za gliste Icon_minitimePet Dec 09 2011, 05:19

Znaci da mu dam sad ili za 3 meseca?
Nazad na vrh Ići dole
Dzingis kan

Dzingis kan


Broj poruka : 74
Datum upisa : 30.11.2011
Lokacija : Pecinci

Tableta za gliste Empty
PočaljiNaslov: Re: Tableta za gliste   Tableta za gliste Icon_minitimePet Dec 09 2011, 07:35

Za 3 meseca tj.kad bude imao 6 meseci.
Nazad na vrh Ići dole
http://pitbullclub.forumotion.net
lawyermm

lawyermm


Broj poruka : 23
Datum upisa : 07.12.2011

Tableta za gliste Empty
PočaljiNaslov: Re: Tableta za gliste   Tableta za gliste Icon_minitimeSub Dec 10 2011, 22:27

A cuo sam nesto da im opada imunitet kad im damo tabletu za gliste, da li to znaci da treba da cekamo lepse vreme ako je pas napolju ili tako nesto ili treba da povecamo neku vitaminsku ishranu.... Sta mislite?
Nazad na vrh Ići dole
Wellington King of Ring's

Wellington King of Ring's


Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.11.2011

Tableta za gliste Empty
PočaljiNaslov: Re: Tableta za gliste   Tableta za gliste Icon_minitimeNed Dec 11 2011, 10:44

opusteno daj tablete i ne razmisljaj puno Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tableta za gliste Empty
PočaljiNaslov: Re: Tableta za gliste   Tableta za gliste Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Tableta za gliste
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sampioni :: Moj Pas! :: Ishrana-
Skoči na: